Greitasis Paþintys Daugiau Nei 40s – Rimtos SMS Paþintys (5)

nBet vėliau visuomet atsiranda kiti drabužiai, parduotuvės, duona ir žmonės. Teisė laisvai judėti mums buvo tapusi tokia neginčijama, kad jos suvaržymas tolygu įkalinimui – grįžimui į savo namų, savo kūno kalėjimus. Laisvė mums atvėrė sienas, bet keliaudami ir ieškodami namų svetur nepagalvojome, ką darysime, kai jos bus uždarytos. Rusų kalboje, savo trečiojoje, ir anglų kalboje, kuri, nors ketvirtoji, dabar tapo pagrindine teritorija. Pasiimkite ką nors apie jo išvaizdą, draugus, elgesį ar net gėrimą, apie kurį galite diskutuoti. Neskubėdamas pertaisinėju savo prieš kelis metelius parašytą kūrinėlį apie pakvaišusius šiauliečius taksistus Naktinis tarifas. Lėktuve užsimerkiu ir kartu su plieno paukščiu atitrūkstu nuo žemės, PazintysFlirtas nespėjusi apsiprasti su laiko skirtumu skrendu atgal, nemigo naktimis galvoju apie paliktus namus, primenu sau, kad namai visur gali būti namai, kad namai nebūtinai tik vieni, kad namų ilgesys kaip sniegas – tirpsta, reikia tik šilumos ir laiko. Jos trajektorija pažįstama – tai atsiradęs nuobodulys, troškimas kažko nematyto, kažko, kas nustebintų; tai naujosios šalies stebuklas; tai senosios šalies ilgesys; ir galiausiai – apsigyvenimas savo pačios vidinio laiko zonoje. Nuotraukai išvydus dienos šviesą, kai kurie Manto draugai ir pažįstami ėmė teirautis, ar jie – pora Neverbalinės komunikacijos, socialinės manipuliacijos bei įtakos ekspertas Henrikas Feksėjus siūlo net 168 konkrečius patarimus, padėsiančius pasiekti geresnių rezultatų jaudinančiame socialiniame žaidime, kurį vadiname flirtu.

nIr nors septynetas Kovačių sargybinių gulėjo surišti pakampėje, du gorilos – broliai Mingailos, nežiūrėdami į tai, kad jų galvas puošė visa eilė guzų ir kraujosruvų, vaikėsi Joną Raimundą Stankevičių, dar vieną plikbajorį, visai neseniai prisijungusį prie mūsų. Jei tai nepaprastai masterflirt internetas, jie tai mato kuo greičiau, gerai, galbūt. Jei ką nors masterflirt internetas savo istorijoje, nesiųskite to tam, su kuriuo flirtuojate. Galbūt esi išsiskyręs su savo sutuoktiniu arba susidūręs su skaudžia artimo žmogaus netektimi, užauginęs vaikus, o gal. Šią žiemą grįžusi į Vilnių norėjau savo akimis įsitikinti šiuo teiginiu, patikrinti, ar galiu pamatyti perregimą sniegą, ar galiu užuosti, kaip jis kvepia. Ji visada didžiavosi šiuo talentu – pavyzdžiui, įklodavo tarp drabužių kvapiųjų servetėlių, kad jie išliktų gaivūs. Pasak jos, vaikai pernelyg nesirūpina, su kuo laiką leidžia jų motina. Vieni gūžčiojo pečiais ir sakė tokios žiemos neprisimeną, kiti pragmatiškai džiūgavo, kad teks mažiau mokėti už šildymą, treti dejavo netekę malonumo čiuožti su slidėmis, rogutėmis, pačiūžomis, iš pirties išlėkę nuogi basi pliumptelėti į ežere iškirstą eketę Sapnuoju eglišakių kvapą ant sniego, nesibaigiančias laidotuves, mat anuomet atrodė, kad žmonės gimdo vaikus vasarą, o miršta žiemą. Jei dabar norėčiau jį pamatyti, sėsčiau į automobilį ir važiuočiau pietvakarių kryptimi tol, kol išvysčiau snieguotą viršukalnę, pavadintą angliškai neištariamu Kosciuškos vardu. Ji laižo jam nosį, o po to žvilgteli į jį norėdama parodyti, kad jis turėtų perskaityti.

Jei mes suorganizuosim jų susitikimą, tą dieną jis mažiausiai galvos apie vadovavimą gaujai ir apsaugai. Išsirinkti mobilųjį pažintys operatorius galite BITĖS mobiliųjų telefonų kataloge Ar galiu perkelti numerį, jei su kitu operatoriumi pasirašytos sutarties įsipareigojimo laikotarpis dar nėra pasibaigęs? Bet kai esi vidutinio amžiaus, romantiką užgožia pragmatika – sirgti ir galvoti apie mirtį lengviau ten, kur turi sveikatos draudimą. Neseniai per žinias pranešė, kad aviacijos industrija į buvusias vėžes veikiausiai sugrįš tik 2023-iaisiais. Leidžiu šiam faktui įsigerti į odą, galvoju, kiek metų mokslininkai ieškojo identiškų sniego kristalų, ir mano dešimtmetis toli nuo sniego šalies, dešimtmetis ant lagaminų, dešimtmetis beieškant namų atrodo mažiau beprasmis Vaizduotė skuba piešti scenarijus, kuriuose laikinai nutupdyti lėktuvai niekuomet nebepakyla, mes visi liekame amžiams įstrigę ten, kur esame dabar, toje šalyje, kurią pasirinkome karantinui išbūti. Sapnuoju sniego angelus, bet šiuos turbūt išsigalvoju – atmintis suklastoja prisiminimus, kad būtų dailūs, kinematografiški. Gal sudėtingais aparatais, skirtais snaigių skersmeniui matuoti, jie galėtų palyginti, ar visų mūsų, išvykusiųjų, ilgesys būna vienodas, ar mes galime kalbėti ta pačia kalba.

nKad tik atsirastų norinčių imt, pridurčiau nuo savęs. Nors tai gali būti bauginanti, ji neturi būti baisi. Pasaulis sumažėjęs, bet kada galiu grįžti namo, puikuojasi pasaulio piliečiai, dirbantys iš namų prie baseino Balyje ar iš paplūdimio Tailande. Vilnių palikau prieš daugiau nei dešimt metų, prieš pat prasidedant žiemai, ir nuo to laiko gyvenu pagal atvirkščią kalendorių, kur žiema užima vasaros vietą, kur nebeaišku, kada gimdyti vaikus ir kada mirti, kur sniegas nutinka tik netyčia. Kol bendrauju virtualiai, visada galiu pakankamai pasiimti laiko sau, pasididinti ar pasimažinti distanciją, tam, kad susitvarkyčiau su savo reakcijomis. Merginos, moterys dažnai dovanoja kepinius, tačiau jais užtektų tiesiog retkarčiais palepinti savo mylimuosius ar pridėti kepinių prie kitos dovanos Kai apalpau ir nepajėgiau dirbti, tai dvi savaites ji priiminėjo pieną viena, kad vietoj manęs neatsiųstų kitos, nes aš tada netekčiau gero darbo. Štai keli pavyzdžiai: „tu esi nuostabiausias kada nors mano sutiktas žmogus, bent jau šioje kavinėje”, „mes tokie panašūs, todėl niekada nesutarsime” arba „kokia tu kalikė – tai taip miela”.

Laisser un commentaire